KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8091121
nr 809 1121
Skulptur
Gips, Modell, höjd: 30, "Monica" E Hjort Hansen
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:15:01
23/2 08:37:43